dekoracje ślubne galerie

wiązanki ślubne

dekoracje ślubne galerie, link do wiązanki ślubne

Wiązanka ślubna to jeden z najważniejszych elementów kwiatowych w dniu ślubu. Oprócz pięknego wyglądu musi być wygodna i trwała. Przyjdź do nas a pomożemy Ci wybrać najlepszy model dla Ciebie.

dekoracje stołów i sal weselnych

dekoracje ślubne galerie dekoracje stołów i sal weselnych link do galerii

Dekoracje stołów są niemal równie ważne, jak potrawy. Pierwsze wrażenie, czyli dekoracje sali i stołów pozostają we wspomnieniach na zawsze. Wchodząc na salę zauważamy zawsze największe elementy dekoracyjne, czyli dekorację sufitu, stołów, bufetów i krzeseł.

dekoracje ślubne kościołów

dekoracje ślubne galerie dekoracje kościołów link do galerii

Dekoracja kościoła to nieodzowny element każdego ślubu marzeń. W kościele najczęściej dekorowanymi miejscami są: ołtarz, tabernakulum, ołtarze boczne lub figura patrona parafii, nawy głównej, krzeseł Młodej Pary, krzeseł Świadków oraz klęcznika.

dekoracje ślubów w plenerze

dekoracje ślubne galerie dekoracje ślubu w plenerze link do galerii

A może ślub w plenerze – dzięki naszym dekoracjom przemienimy każde miejsce tak aby nadać tak ważnej uroczystości odpowiedni charakter

dekoracje samochodów

dekoracje ślubne galerie dekoracja samochodu na ślub link do galerii ze zdjęciami

Dekoracja samochodu, wiozącego młodą parę, to nieodzowny element wymarzonego ślubu. Naszym zadaniem jest aby była ona niebanalna i wyjątkowa tak jak reszta oprawy w tym wyjątkowym dniu

butonierki

dekoracje ślubne galerie butonierki link do galerii

Do wykonanej w naszej firmie wiązanki dla Panny Młodej, Panu Młodemu gratis dodamy butonierkę. Sprawdź naszą galerię i zobacz, że jesteśmy w stanie dobrać coś dla każdego. A może potrzebujesz wzoru stworzonego tylko dla Ciebie?

bransolety kwiatowe

dekoracje ślubne galerie bransolety kwiatowe link do galerii

Bransoleta kwiatowa dla świadkowej coraz częściej wypiera bukiety. Ten oryginalny element dekoracji pozwala w sposób szczególny wyróżnić osobę tak ważną w tym dniu.