dekoracje stołów i sal weselnych

dekoracje stołów i sal weselnych

Konsultację dotyczącą dekoracji sali powinniśmy rozpocząć od analizy elementów zastanych w lokalu. Elementy dekoracyjne powinny harmonizować z miejscem, w którym się znajdują. Do pałacowych, eleganckich wnętrz zalecane są kompozycje w stylu dekoracyjnym z większą ilością kwiatów proponujemy zastosowanie kwiatów, które są w swoim wyrazie wytworne. Do sal typu młyn, karczma używamy kwiatów, które kojarzą się z łąką, polem i są w swojej wymowie sielskie. W nowoczesnych wnętrzach stworzymy minimalistyczne dekoracje podkreślające linie zastosowane we wnętrzach.

Dekoracje stołów są niemal równie ważne, jak potrawy. Pierwsze wrażenie, czyli dekoracje sali i stołów pozostają we wspomnieniach na zawsze. Wchodząc na salę zauważamy zawsze największe elementy dekoracyjne, czyli dekorację sufitu, stołów, bufetów i krzeseł.

Mając na względzie wyjątkowy charakter przyjęcia, oczami wyobraźni widzimy całość aranżacji, najczęściej podkreśloną efektami świetlnymi. Na filmie i zdjęciach z uroczystości, uwagę zwracają właśnie te elementy. Wszystkie części dekoracji powinny być zharmonizowane, aby zaakcentować charakter naszego ślubu. Dekoracja może być klasyczna lub awangardowa niezależnie od stylu, w którym została wykonana zawsze zachwyci Młodą Parę i Gości.

Dekoracje stołów Gości i Młodej Pary możemy wzbogacić dodatkowymi elementami. Niezwykle ułatwiające sprawne i szybkie rozsadzenie Gości są winietki, które dopasujemy do ogólnej konwencji estetycznej przyjęcia ślubnego.
Myśląc o każdym Gościu możemy Go obdarować i jednocześnie podziękować za życzenia, przybycie, drobnym upominkiem w eleganckim pudełeczku, saszetce lub tiulu. Mogą to być słodycze, migdały, lub inny drobiazg, który będzie przypominał o Dniu Waszych Zaślubin.
Aby każde nakrycie nabrało jeszcze bardziej odświętnego charakteru możemy zastosować dekoracje na serwety, rozsypać płatki kwiatów, cekiny, perły, ustawić lampiony lub świeczniki.