Nowe zdjęcia w galerii wiązanki ślubne

 

W galerii wiązanki ślubne znajdziecie Państwo zdjęcia naszych nowych propozycji. Naszym głównym zamiarem było wzbogacenie naszej oferty o nowe wzory tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Proponujemy także odwiedzenie strony dekoracje ślubne gdzie będziecie mogli Państwo wyszukać interesującej Was wiązanki ślubnej według tagów. Wystarczy na przykład wybrać cantedeskia i otrzymacie Państwo zdjęcia na których prezentowany jest dany kwiat.

W sumie dodaliśmy kilkanaście nowych zdjęć. Należy jednak pamiętać, że prezentowane zdjęcia są jedynie wybranymi przykładami naszej dotychczasowej pracy i jeśli chcielibyście Państwo zapoznać się z naszą całą ofertą należy się umówić na spotkanie. Może zaaranżujemy coś specjalnie dla Państwa? Coś niepowtarzalnego i wyjątkowego? Decyzja należy do Was. Zapraszamy!!!

 

 

Autor Grażyna Górska

Grażyna Górska - właściciel pracowni dekoracji Candida, od wielu lat zajmuje się florystyką okolicznościową oraz użytkową. Wykonujemy dekoracje ślubne, dekoracje świąteczne, dekoracje komunijne, eventy dekoracje dla firm. Dołącz do na Google+
This entry was posted in wiązanki ślubne and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Nowe zdjęcia w galerii wiązanki ślubne

  1. A.A says:

    Niesamowita jakość kwiatów i bardzo estetyczny wygląd .
    Po prostu piękne.
    Pozdrawiam