Moskwa – Wedding Show 2011 by Araik Galstyan & Gil Boyard

[SFBSB]
Pokaz ślubny w Moskwie Grażyna Górska, Araik Galstyan(po prawej) & Gil Boyard

Grażyna Górska, Araik Galstyan (po prawej), Gil Boyard

W poszukiwaniu nowych inspiracji trafiłam tym razem do Moskwy na zaproszenie jednego z najlepszych i najbardziej znanych rosyjskich florystów Araika Galastyna. W połowie kwietnia odbywał się tam pokaz dekoracji ślubnych, których aranżacje przygotowali Araik Galstyan i Gil Boyard.

Ich prace prezentowane były przez znane rosyjskie modelki, w tym między innymi miss Rosji. Poniżej prezentuję kilka zdjęć wykonanych przeze mnie. Rosja to obecnie jedno z miejsc kreujących trendy w światowej florystyce. Miasto to przyciąga celebrytów z całego świata a także najlepszych artystów w danej dziedzinie (Gil Boyard jest francuzem). Warto więc obserwować i podglądać prace naszych wschodnich sąsiadów. Może ktoś odnajdzie swoją wymarzoną wiązankę ślubną albo chociaż podobną? Możemy taką wykonać albo opracujemy wersję specjalnie stworzoną dla Was. Nic nas nie ogranicza – zawsze czerpiemy tylko z najlepszych pomysłów w światowej florystyce albo kreujemy coś wyjątkowego sami. Sprawdź nas i nasze możliwości.

wiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwie

wiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwiewiązanka ślubna pokaz florystyczny w Moskwie