dekoracja stołu Młodej Pary

Dekoracje ślubne sali weselnej w Dworze Radzin

Szukacie odpowiedniego miejsca na zorganizowanie waszego wymarzonego wesela? Może wesele w Dworze Radzin - z naszymi dekoracjami idealne rozwiązanie.

Kolejna fotorelacja z wykonanych przez pracownię dekoracji Candida dekoracji ślubnych.
Dwór Radzin to jedno z moich ulubionych miejsc, które mam przyjemność dekorować, idealne do eleganckich przyjęć weselnych czy nawet ślubów w plenerze. Nasza Panna Młoda, Pani Katarzyna, do dekoracji weselnych stołów wybrała lampiony otoczone wiankami z kwiatów. Dekoracja piękna, moje ulubione połączenie kwiatów i świec. Przy założeniu braku przystawek na stołach dekoracje ślubne wyglądają niezwykle elegancko. Wianki z lampionami zajmują na tyle dużo miejsca, że stoły nie potrzebują dodatkowych dekoracji. Młoda Para wybrała zestawienie odcieni od fuksji do bladego różu w połączeniu z kolorem pistacjowym. Na stół Młodej Pary wykonaliśmy płożącą dekorację, która rozkładała się na 3/4 stołu.
Na bufecie z przekąskami i bufecie ze słodkościami w takich samych odcieniach i zestawem kwiatów znalazły miejsce duże dekoracje kwiatowe na podwyższeniach. Było świeżo, kolorowo i wesoło:)

wesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołu Młodej Parywesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołów gości weselnych, niskie kompozycje kwiatowewesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołu Młodej Pary 2wesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołów gości weselnych, niska kompozycja kwiatowa ze świecznikiemwesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołów gości weselnych, niska kompozycja kwiatowa ze świecznikiem 2wesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołów gości weselnych, duża kompozycja na bufetwesele w Dworze Radzin, dekoracje sali weselnej, dekoracja stołów gości weselnych, duża kompozycja na bufet 2

Inne nasze realizacje z Dworu Radzin możecie obejrzeć w:

ślub w plenerze w Dworze Radzin, 

Dwór Radzin w Celestynowie – plenerowy ślub i eleganckie wesele

Więcej zdjęć z przepięknymi dekoracjami weselnymi, dekoracjami stołów i sal weselnych obejrzycie w galerii dekoracje stołów i sal weselnych