dekoracja sali kandelabrami

Kandelabry – podstawą perfekcyjnych dekoracji ślubnych

Do eksponowania kwiatowych dekoracji ślubnych, w zależności od tego jaki końcowy efekt chcemy osiągnąć , używamy: naczyń szklanych, stelaży,świeczników i przeróżnych podstaw. Największe wrażenie na naszych klientach i ich gościach zazwyczaj wywołują jednak kandelabry.

dekoracje weselne kandelabry, kandelabr z pięcioma świecami, dekoracje stołów weselnych

Jest to jeden z nielicznych produktów, który sam w sobie może stanowić piękną dekorację ślubną, przyozdabiającą stoły weselne, bądź inne wyeksponowane miejsca sali weselnej. Jest on na tyle dekoracyjny i klasyczny, że często jedynie dodatek świec pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Największy zachwyt wywołują dekoracje ślubne, w których kandelabry są dopełnieniem pięknych kompozycji kwiatowych.

dekoracje weselne kandelabry, dekoracja bufetu weselnego, kandelabr z pięcioma świecami

Pracownia dekoracji Candida, jako pierwsza, wprowadziła kandelabry do dekoracji stołów, bufetów i sal weselnych w Polsce . Osiem lat temu nie było takiego produktu na rynku, więc projekt stojaka ze świecami stworzyliśmy sami. Chciałam żeby to był produkt uniwersalny, który będzie montowany wg potrzeb Klientów i taki został stworzony.

dekoracje weselne kandelabry, dekoracja stołu weselnego, kompozycja kwiatowa na kandelabrze z pięcioma świecamidekoracje weselne kandelabry, dekoracja sali weselnej kandelabrami,

Dekoracje weselne kandelabry, które oferujemy, mają kilka konfiguracji wysokości oraz różną ilość świec od jednej do 5 sztuk. Kolejnym krokiem był zakup srebrnych kandelabrów, które w 100 procentach spełniły moje estetyczne oczekiwania. I tu znowu okazaliśmy się liderem na rynku, jako pierwsi wprowadziliśmy tego typu kandelabry na rynek.

Kandelabry pasują zarówno do miejsc klasycznych jak i nowoczesnych, bardziej surowych. Niezależnie od charakteru miejsca wesela kandelabry grają główną rolę dekoracyjną. Często dzięki tego rodzaju dekoracjom ślubnym możemy uczynić ze zwykłej sali weselnej miejsce uroczyste, bardziej dostojne. Nadają się nawet do dekoracji sal w sielskim klimacie, ponieważ oprawa kwiatowa stanowi tu o charakterze dekoracji, a nie sama podstawa stojaka. Uwielbiam dekoracje z ich udziałem, a w zależności od tego czym są dekorowane mogą stanowić bazę do dekoracji od klasycznych do awangardowych. Mogą to być klasyczne okrągłe kompozycje, wianki ze storczyków z drobnymi kryształkami migającymi w świetle świec jak i zagranie samym światłem świec i srebrną podstawą kandelabra. Ustawione na kubikach stanowią świetną dekorację wejścia, mogą także wyróżniać stół Młodej Pary, być ozdobą bufetów czy też stołów Gości. Ustawić je można wszędzie, gdzie chcemy podkreślić wyjątkowość miejsca i uroczystości. Niezależnie czy to są śluby, wesela, eventy, dekoracje świąteczne - uniwersalny i elegancki charakter kandelabrów sprawdzi się wszędzie.

Zapraszam do odwedzenia naszej galerii zdjęć , gdzie znajdziecie Państwo inne zdjęcia dekoracji ślubnych z użyciem kandelabrów.

udostępnij wpis

dekoracje weselne kandelabry - to idealny pomysł na wymarzone wesele