ślub i wesele w kolorze kobaltowym

ślub i wesele w kolorze kobaltowym, wiązanka ślubna, bukiet ślubny

Dla Joanny i Michała udekorowaliśmy ślub w plenerze oraz wesele.

Od pokoleń ich rodziny zajmują się sadownictwem, jaki więc mógł być light motiv dekoracji ślubnych i weselnych? Drzewo! Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazały Dwór Radzin na te wymarzone miejsce😊,  na rozległym trawniku rośnie przecudna stara jabłoń. Zupełnie taka jak na materiale z którego został uszyty gorset sukni ślubnej Joanny. Symbol drzewa został użyty w wielu  ślubnych elementach: zaproszeniach, drogowskazach, leżakach, gorsecie sukni, winietkach, cukierkach, table planie.

Kolorem przewodnim, ślubu w plenerze i przyjęcia weselnego, był kobaltowy, ulubiony kolor Panny Młodej. Idealnym materiałem do uszycia gorsetu sukni ślubnej dla Joanny stał się materiał z motywem Toile de Jouy

Altanę w której Młoda Para składała sobie przysięgę, udekorowaliśmy  (a jakże!) dwudziestoletnim drzewem jabłoni, na którym pięknie komponowała się kobaltowa ostróżka z eukaliptusem oraz maleńkimi zielonymi jabłkami które udało się nam zachować na drzewie po ścięciu. Do altany prowadził długi, biały dywan, a przed nim umieściliśmy kompozycje kwiatowe które powtarzały element koloru kobaltowego.

Przyjęcie weselne odbyło się we wnętrzach Dworu Radzin. Na stołach stały  efektowne kwiatowe kompozycje na srebrnych podstawach  Kobaltowy kolor hortensji, w kompozycjach, przełamaliśmy pistacjową zielenią eustomy oraz odrobiną bieli róż.  Na stole Państwa Młodych, niska kompozycja kwiatowa, przyozdobiona była kobaltowymi wstążkami. Świece na srebrnych świecznikach uatrakcyjniły wygląd całej dekoracji.

Na ścianie  za stołem Młodej Pary zawiesiliśmy obraz Matki Boskiej z dzieciątkiem autorstwa włoskiego malarza Maratti’ego. Udało się nam wyszukać taki obraz, który będzie się  idealnie komponował się z kolorem przewodnim całej uroczystości. Po weselu obraz stał się piękną pamiątką ślubu, która zawisła w domu Młodej Pary.

 Miejsce pod jabłonią okazało się wprost wymarzoną strefą chill out’u. Specjalnie na tę okazję zamówione zostały kobaltowe leżaki, wiszące wstążki, wprawione w ruch przy najmniejszym podmuchu wiatru dawały piękny efekt.  Białe skrzynki po jabłkach służyły za stoliki. Po zmroku te miejsce zabłysło urokliwym światłem świec, podwieszonych pomiędzy gałęziami i ustawionymi na trawie.

Pozostałe zdjęcia możecie obejrzeć w galeriach ślub w plenerze oraz dekoracje stołów i sal weselnych.

ślub i wesele w kolorze kobaltowym, ślub w plenerze w Dworze Radzinślub i wesele w kolorze kobaltowym, ślub w plenerze w Dworze Radzin, dekoracja altanyślub i wesele w kolorze kobaltowym, dekoracja stołu Młodej Pary, Dwór Radzinślub i wesele w kolorze kobaltowym, dekoracja sali weselne w Dworze Radzin, kandelabryślub i wesele w kolorze kobaltowym, dekoracja miejsca chill out

udostępnij

zapraszam także do odwiedzenia innych realizacji ślub w plenerze w Dworze Radzin

ślub w plenerze w Dworze Radzin

ślub w plenerze w Dworze Radzin 2