wiązanka ślubna bukiet ślubny

Amerykański ślub w Pałacyku w Otrębusach

Wesele i ślub w Pałacyku w Otrębusach, z dużą ilością kwiatów, przepięknymi dekoracjami, elegancko...

Pracownia dekoracji Candida miała przyjemność przygotować oprawę ślubną i weselną dla przemiłej pary, na stałe przebywającej w USA, Jadwigi i Dariusza. Państwo Młodzi postanowili wziąć ślub w Pałacyku w Otrębusach. Wszelkie formalności i ustalenia załatwialiśmy drogą mailową. Kilka dni przed uroczystością udało nam się spotkać i zapiąć wszystko na przysłowiowy ostatni guzik.

Młoda Para szukała firmy która podjęłaby się zrealizowania oprawy ślubu plenerowego i wesela tak aby styl dekoracji ślubnych przypomniałby ten zza oceanu. Miało być przede wszystkim pięknie, wystanie i oczywiście zapadać w pamięci Młodej Pary i gości. Ślub miał się odbyć w plenerze przy pałacyku. Duża ilość kwiatów na kandelabrach z ogromną ilością świec dawała piorunujący efekt. Gości, przed wejściem na salę weselną, zaskakiwała, ogromnych rozmiarów, kompozycja z hortensji, lilii oraz róż. Pod kompozycją rozłożone były winietki ułożone alfabetycznie z numerami ułatwiające odnalezienie właściwego miejsca na sali. Bogata dekoracja kwiatowa tortu dodatkowo wzbogaciła cały efekt.

Plener został udekorowany 4 dużymi kompozycjami wykonanymi z kwiatów hortensji i róż, lilii, łubinu, uzupełniona kwiatami ogrodowymi. Kombinacja różu, moreli, bieli i ecru dawała piękną świeżą kombinację kolorystyczną zarówno na neutralnej sali jak i w plenerze.

ślub w plenerze w Pałacyku w Otrębusach, dekoracje ślubu plenerowego, kompozycje kwiatowe na postumentachślub w plenerzew Pałacyku w Otrębusach , dekoracje ślubu plenerowegoślub w plenerze w Pałacyku w Otrębusach, dekoracje ślubu plenerowego, duże kompozycje kwiatowe na postumentachwiązanka ślubna, bukiet ślubnydekoracja weselna w Pałacyku w Otrębusach, dekoracja sali weselnejdekoracje weselne w pałacyku w Otrębusach, kompozycje kwiatowe , kandelabry, świecznikidekoracje weselne w pałacyku w Otrębusach, dekoracje sali weselnej, wesele w Otrębusachwesele w Otrębusach, dekoracja stołu Młodej Pary, świeczniki