dekoracja kościoła z gipsówki

Ach cóż to był za ślub, wyjątkowe dekoracje ślubne kościoła

Dekoracja kościoła do ślubu z gipsówki? - przekonajcie się jaki wspaniały efekt osiągnęliśmy.

Panna Młoda - uosobienie delikatności i zwiewności. Dekoracja ślubna jak mgiełka, spowijająca cały kościół, odmieniła całe jego wnętrze. Dekoracja kościoła w głównej mierze wykonana była z gipsówki, a efekt końcowy wywarł niezapomniane wrażenie na uczestnikach ceremonii. Do ołtarza Młoda Para szła po białym dywanie, przyozdobionym kompozycjami z gipsówki. Krzesła Młodej Pary przyozdobione były dekorami kwiatowymi nawiązującymi do wiązanki ślubnej Panny Młodej oraz świadkowej. Na całej długości ołtarza była umieszczona kompozycja z gipsówki, a pod nim znalazła się duża kula z gipsówki.

Zapraszam do odwiedzenia galerii dekoracje kościoła na ślub gdzie można obejrzeć inne zdjęcia z tego niezwykłego ślubu a także inne nasze realizacje, równie przepiękne .

dekoracja kościoła na ślub gipsówka, dekoracja nawy głównej, lampiony, biały dywandekoracja kościoła na ślub gipsówka, dekoracja ślubna ołtarza, dekoracje ślubnedekoracja kościoła na ślub gipsówka, dekoracja ślubna z gipsówki nawy głównej kościoła, biały dywanwiązanka ślubna, bukiet ślubny, wiązanka świadkowej