dekoracja ślubna kościoła niebieskie hortensje, dekoracja ołtarza

Dekoracja ślubna Kościoła Parafii Ewangelicko Reformowanej w Warszawie

Przepiękne dekoracje ślubne do kościoła - niezastąpione hortensje.

Tym razem chciałabym zaprezentować fotorelację z dekoracji ślubnych wykonanych przez pracownię dekoracji Candida w Kościole Parafii Ewangelicko Reformowanej w Warszawie. Głównym motywem dekoracji ślubnych były niebieskie hortensje. Para Młoda mieszka w Anglii więc wszelkie ustalenia przeprowadzone były tylko i wyłącznie za pośrednictwem maila. Hortensje są popularnym kwiatem używanym w dekoracjach ślubnych kościołów, możecie się przekonać, że efekt tych dekoracji jest bardzo imponujący. Nawa główna była udekorowana białym tiulem z dodatkiem niebieskiej hortensji i bluszczu. Pod ołtarzem i mównicą wykonaliśmy kompozycje z hortensji, ostróżki, róż i mieczyków. Taki sam niebieski motyw pojawił się w dekoracji krzeseł Młodej Pary i Świadków.

<strong>Wiązanka ślubna</strong> Panny Młodej to połączenie niebieskich hortensji i białych róż.  Mam nadzieję, że hortensja będzie zdobywać coraz większą popularność wśród przyszłych Par Młodych co nam florystom pozwoli częściej wykonywać <strong>dekoracje ślubne</strong>  z wykorzystaniem tych pięknych kwiatów.

dekoracja ślubna kościoła, dekoracja ślubna nawy głównejdekoracja ślubna kościoła, dekoracja ślubna ołtarza, dekoracja ślubna mównicydekoracja ślubna kościoładekoracja ślubna kościoła, dekoracja krzeseł Młodej Parydekoracja ślubna kościoła, dekoracje ślubne ławek bocznychwiązanka ślubna, bukiet ślubny, hortensje

udostępnij wpis